Naujienos‎ > ‎

Vilniaus universiteto fechtuotojai studentų čempionate laimėjo pirmos vietos taurę!

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-04-23 04:13
Šeštadienį Kaune vyko Lietuvos universitetų studentų fechtavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir "Gintarinės špagos" kovotojai, besimokantys Vilniaus ir Vilniaus Gedimino technikos universitetuose. 

Vyrų varžybose Vilniaus universitetas / Vilnius University sportininkai pelnė net du medalius. Medicinos fakulteto studentas Povilas Markevičius, besitreniruojantis „Gintarinės špagos“ klube, iškovojo antrąją vietą, finale nusileidęs tik olimpiečiui penkiakovininkui Justinui Kinderiui. Filologijos fakulteto studentas Paulius Stasiūnas J. Kinderiui pralaimėjo dėl išėjimo į finalą ir užėmė trečiąją vietą. Medicinos doktorantas Aušvydas Patašius kovoje dėl pusfinalio taip pat pralaimėjo Justinui Kinderiui.

Merginos kovose dėl pusfinalio nusileido Kauno fechtuotojoms ir liko aštuntuke – Medicinos fakulteto studentė Vita Zarembaitė užėmė penktąją, bendroje VU ir LLTI doktorantūros programoje studijuojanti "Gintrainės špagos" fechtuotoja Rūta Latinytė – šeštąją vietą, o kita klubo kovotoja Loreta Michnovič, besimokanti VGTU - septintąją.

Bendroje įskaitoje Vilniaus universiteto studentų komanda surinko daugiausia taškų ir be konkurencijos užėmė pirmąją vietą, parsiveždama į Vilnių Lietuvos universitetų studentų fechtavimosi čempionato taurę.

Comments