Naujienos‎ > ‎

Pradedame naują treniruočių sezoną

Rūta Latinytė paskelbė 2015-09-02 05:33   [ atnaujino 2015-09-08 00:18, Viktoras Salėtis ]

Fechtavimo klubas “Gintarinė špaga” sveikina visus su naujų mokslo metų startu ir pradeda naują treniruočių sezoną. Šiems metams treneriai iškėlė itin aukštus tikslus, įkvėptus praėjusio sezono pasiekimų, tad bus ką veikti ir senbuviams, ir naujokams, ir vaikams, ir suaugusiems, klube sportuojantiems LR rinktinės nariams ir mėgėjams, pamilusiems špagą.

 

Treniruočių dienos lieka tokios pačios kaip ir seniau, užsiėmimai vyks Vilniaus Lukiškių vidurinės mokyklos sporto salėje (Lukiškių skg. 5):

Pirmadieniais nuo 17:00 iki 20:00
Trečiadieniais nuo 17:00 iki 20:00 
Ketvirtadieniais nuo 17:00 iki 20:00
Šeštadieniais nuo 11:00 iki 14:00 

 

Nuo 17 val. treniruojasi patys mažiausieji, o vyresnieji gali ateiti ir nuo 18 val.

 

Treniruotes kviečiame lankyti vaikus nuo 6 metų amžiaus ir vyresnius. Taip pat priimame ir suaugusius, norinčius pažinti šią sporto šaką ir išmėginti jėgas mėgėjų gretose.

 

Pradedantiesiems įrangą (ginklą, aprangą, apsaugas) paskoliname, o nusprendę lankyti reguliariai – įsigyja savo.

 

Treniruotės metu praeiname visus fizinio pasirengimo etapus. Pradedame nuo apšilimo pratimų ir žaidimų, tuomet atliekame raumenų stiprinimo ir tempimo pratimus, kuriuos veda patyrę treneriai ir konsultuojanti kineziterapeutė. Tuomet atliekami specialūs fechtavimo pratimai – žingsniai, įtūpstai, įvairios judesių kombinacijos, šiek tiek teorijos ir taktikos. Vėliau treneriai organizuoja individualią darbo programą – kas dirba prie taikinių, kas porose, kas gauna asmenines trenerių pamokas. Paskutinė, tačiau ilgiausia treniruotės dalis skiriama kovoms fechtavimo takelyje.

 

Laikas greitai prabėga, o pirmosios varžybos vaikams, jaunimui, suaugusiems laukia jau rudens pabaigoje. Šiemet esame pažadėję ir naujovę – varžybas mėgėjams ir pradedantiesiems – kuriems taip pat netrūks adrenalino.

 

Visais klausimais rašykite ar skambinkite, bet geriausia – ateikite susipažinti ir pamatyti mus gyvai.

 

En garde. Etes-vous prêts? Allez!

(pranc. Kovon. Pasiruošę? Pradėkite!)

 
Comments