Naujienos‎ > ‎

Lietuvos jaunučių ir vaikų fechtavimo čempionate „Gintarinė špaga“ iškovojo 12 medalių!

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-06-12 07:46
Savaitgalį Kaune vyko net trijų amžiaus grupių varžybos vienu metu, iš kurių „Gintarinės špagos“ vaikai parsivežė
daugiausia medalių ir daugiausia pirmųjų vietų!

Tarp vyriausių dalyvių – 2003 metų gimimo vaikinų, „Gintarinės špagos“ duetas susitiko finale – pirmą vietą užėmė
Makar Lozenko, o antrąją – jo klubo draugas Ilja Ivashkov. Tos pačios amžiaus grupės mergaitės taip pat
karaliavo finale – pirmąją vietą užėmė Lurdė Grabovskytė, antrąją Aušrinė Šimkutė, o trečia liko Karina
Prokopovič.

2005-ų metų berniukų gretose „Gintarinei špagai“ atiteko abi trečiosios vietos – bronzos medalius gavo Daniel
Sosna ir Tomas Sudzilovskis. Šios amžiaus grupės mergaičių tarpę taip pat trečią vietą užėmė klubo kovotoja
Karina Prokopovič.

Jauniausiųjų amžiaus grupėje – du aukso medaliai! Berniukų gretose čempionu tapo Edgaras Lisovskij, o
mergaičių – Agata Tsarkova, finale įveikusi klubo draugę Ariną Šiaudvytyte. Dar viena klubo kovotoja Sati
Kasperovičiūtė liko trečia.

Puikių šių metų sezono uždarymo rezultatų pasiekė ir kiti klubo vaikai. Džiaugiamės visų vaikų pasiekimais
varžybose ir treniruotėse, dėkojame kovotojams, jų artimiesiems ir treneriams už puikiai praleistus metus ir