Naujienos‎ > ‎

Lietuvos jaunimo iki 20-ies metų čempionatas

Gintarinė Špaga paskelbė 2017-02-17 02:44   [ atnaujinta 2017-02-20 01:46 ]
Šeštadienį vasario 11 Kaune fechtuotojai varžėsi Lietuvos jaunimo iki 20-ies metų čempionate. Merginų asmeninėse varžybose tarp 23 dalyvių nugalėjo "Gintarinės špagos" atstovė Loreta Michnovič (su gimtadieniu Loreta!), sidabro medalį iškovojo taip pat "Gintarinės špagos" atstovė Olivija Mašalo, o bronzos medaliai teko Karolinai Štreimikytei ir Eglei Rauktytei. Vaikinų asmeninėse varžybose tarp 22 dalyvių ant apdovanojimų podiumo dominavo svečiai iš Latvijos – auksą iškovojo Egils Vasaraudzis, sidabrą iškovojo jo tautietis Ernests Cimborevičs, bronzos medalius – Pavels Valentinavičs ir lietuvis Rokas Jukna.

Vyko ir komandinės varžybos. Merginų turnyre auksu puošėsi Vilniaus šiuolaikinės penkiakovės ekipa, sidabras teko "Gintarinės špagos" 1-ąjai komandai, o bronza – "Gintarinės špagos" 2-ąjai. Vaikinų tarpe nugalėjo Vilniaus miesto sporto centro 1-oji ekipa, sidabrą iškovojo Gajos-Floretės ketveriukė, o bronzą – Gajos-Dvikovos komanda.