Naujienos‎ > ‎

Lietuvos fechtavimo čempionatas 2018

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-05-10 00:27
2018 m.  Pirmąjį gegužės savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos fechtavimo suaugusiųjų čempionatas. Varžybos sutraukė geriausius Lietuvos sportininkus ir svečius iš Baltarusijos.

Šeštadienis prasidėjo komandinėmis varžybomis. Merginų grupėje dalyvavo 5 komandos.

Auksas - Gaja-Dvikova 1 (P. Bajorūnaitė, V. Ažukaitė, A. Katkovaitė)
Sidabras -  Gintarinė Špaga 1 (L. Michnovič, R. Pacevičiūtė, I. Stavickaja)
Bronza - Baltarusijos (A. Pilipciuk, M. Pilipciuk, K. Tamaseuskaya) komanda.

Vaikinų komandinėse varžybose dalyvavo 9 komandos.
Auksas - Gaja–Floretė (A. Fitkevičius, L. Minkevičius, A. Salokas)
Sidabras - Gintarinė Špaga 1 (T. Makarovas, P. Markevičius, J. Stalmakov)
Bronza - Gaja–Dvikova 1 (G. Bartaška, M. Bartaška, E. Dvariškis, M. Tamošiūnas).

Sekmadienį startavo asmeninės varžybos. Buvo daug netikėtų pergalių ir pralaimėjimų. Moterų grupėje geriausiai sekėsi E. Serapinaitei, kuri pogrupyje startavusi nelabai sėkmingai 3/6 pergalės, atsitiesė ir iškovojo čempionės vardą. Sidabro medalis atiteko baltarusijos atstovei M. Pilipciuk, bronzos medaliais pasipuošė P. Bajorūnaitė ir A. Pilipciuk. Iš viso dalyvavo 37 sportininkės.

Vaikinų grupėje stipriausias buvo T. Makarovas, kuris laimėjo visas kovas ir iškovojo čempiono taurę. Antrąją vietą ir sidabro medalį iškovojo R. Jukna. Bronzos medaliais pasipuošė V. Petraitis (Gintarinė Špaga) ir E. Dvariškis, iš viso dalyvavo 45 fechtuotojai.