Naujienos‎ > ‎

2013.12.07 Fechtavimo klubas “Gintarinė špaga” puikiai pasirodė “Lietuvos fechtavimo taurės 2013″ varžybose

Viktoras Salėtis paskelbė 2014-05-20 12:54   [ atnaujinta 2014-05-20 14:19 ]
Gruodžio 7-8 dienomis Kaune vyko Lietuvos fechtavimo taurė 2013, bei komandinių varžybų čempionatas. Šiais metais mūsų klubo atstovai pasirodė labai gerai ir susirinko nemažai apdovanojimų. Varžybų rezultatus bei nuotraukas rasite žemiau.


Vyrų rezultatai:

1 MASALO Jurijus GINTARINE SPAGA
2 SJANITA Jurijs DAUGAVPILS
3 JAHIMOVICS Andris DAUGAVPILS
3 STALMAKOV Javgenij GINTARINE SPAGA
5 GUSEVS Genadijs DAUGAVPILS
5 SHILINS Arturs DAUGAVPILS
7 KONTRIMAVICIUS Lukas VILNIAUS SP
8 DVARISKIS Edgaras GAJA-DVIKOVA
9 KRISCIUNAS Tomas GINTARINE SPAGA
10 BARTASKA Matas GAJA-DVIKOVA
11 SALETIS Viktoras GINTARINE SPAGA
12 CIMBOREVICS Ernests DAUGAVPILS
13 PLOTNIKOVS Sergejs DAUGAVPILS
14 JANCEVICS Dmitrijs DAUGAVPILS
15 JUKNA Rokas GAJA-FLORETE
16 VALENTANAVICS Pavels DAUGAVPILS
17 KRUJALSKIS Gotfridas GAJA-FLORETE
18 MINKEVICIUS Lukas GAJA-FLORETE
19 SATKAUSKAS Kasparas GAJA-DVIKOVA
20 MAKAROVAS Tomas VILNIAUS SP
20 STRAZDAS Dalius GAJA-FLORETE
22 KAZAKEVICIUS Giedrius GAJA-DVIKOVA
23 ALEKSANDRAVICIUS Paulius KAUNO SP
24 VASILIAUSKAS Andrius GAJA-DVIKOVA
25 DE LALLAVE Ignacio VILNIAUS SPORTO MOKYKLA
26 SALAKAS Arnas GAJA-FLORETE
27 BARTASEVIC Arturas VILNIAUS SP
28 ATROSKEVICIUS Jurgis VILNIAUS SPORTO MOKYKLA
29 KOZOVSKI Alexander GAJA-FLORETE
30 KUNGYS Vladas KLAIPEDOS FK
31 KAZAKEVICIUS Marius GAJA-DVIKOVA
32 MINKEVICIUS Marius GAJA-FLORETE
33 VASARAUDZIS Eglis DAUGAVPILS
34 LUKAVICIUS Rokas KLAIPEDOS FK
35 DIKAVICIUS Povilas VILNIAUS SPORTO MOKYKLA
36 IVANINNOKS Aleksejs DAUGAVPILS
37 VALATKA Paulius GAJA-DVIKOVA
38 KUTYS Konrad VILNIAUS SP
39 CRIOU Olivier KLAIPEDOS FK
40 SEIKUS Karolis VILNIAUS SPORTO MOKYKLA
41 VALCIUKAS Haroldas GAJA-DVIKOVA
42 FITKEVICIUS Algirdas GAJA-FLORETE
43 RUZGYS Darius GAJA-FLORETE
44 KISIELIUS Lukas GAJA-FLORETE


Moterų rezultatai:

1 SMETANINA Aleksandra 1987 DAUGAVPILS
2 AZUKAITE Vikte 1996 GAJA-DVIKOVA
3 PETKEVICIENE Namida 1984 GAJA-DVIKOVA
3 SVELNIENE Agne 1988 GAJA-DVIKOVA
5 MATLAUSKAITE Paulina 1992 GAJA-FLORETE
6 KAROBLYTE Adele 1995 GAJA-FLORETE
7 VILCANE Jana 1999 DAUGAVPILS
8 GAIZAUSKIENE Aida 1972 GAJA-FLORETE
9 KATKOVAITE Akvile 1996 GAJA-DVIKOVA
10 IGARYTE Saule 1995 GAJA-FLORETE
11 JUCHNEVICIUTE Vilma 1995 KAUNO SP
12 BATULEVICIUTE Lina 1991 VILNIAUS SP
13 LATINYTE Ruta 1984 GINTARINE SPAGA
14 PALEVICIUTE Gabriele 1996 GAJA-DVIKOVA
15 JACENKO Alla 1999 DAUGAVPILS
16 REBZDAITE Vilma 1986 VILNIAUS SPORTO MOKYKLA
17 JEGOROVA Diana 1998 DAUGAVPILS
18 URBAITE Gabriele 1995 GAJA-FLORETE
19 VISLOCKYTE Greta 2000 GINTARINE SPAGA
20 JANCEVICA Aleksandra 1993 DAUGAVPILS
21 PAURYTE Jone 1997 VILNIAUS SP
22 PACEVICIUTE Rimante 1990 VILNIAUS SPORTO MOKYKLA
23 KURBATOVA Varvara 1999 DAUGAVPILS
24 SATKAUSKAITE Elze 1998 GAJA-DVIKOVA
25 URBANAITE Dalia 1990 GAJA-DVIKOVA
26 LOJKO Sofija 1999 DAUGAVPILS
27 HERSONECE Kristina 1997 DAUGAVPILS
28 MICHNOVIC Loreta 1997 VILNIAUS SPORTO MOKYKLA
29 KRAKAUSKAITE Solventa 1988 GAJA-FLORETE
30 MASALO Olivija 1999 GINTARINE SPAGA
31 JOCKUTE Jurgita 1989 GAJA-DVIKOVA
32 BABUSKINA Olesja 1998 DAUGAVPILS




Komandinių varžybų vyrų rezultatai:

1. Gintarinė špaga (Javgenij Stalmakov, Viktoras Saletis, Tomas Kriščiunas), Vilnius
2. Lietuvos jaunimo rinktinė (Kasparas Šatkauskas, Lukas Minkevičius, Edgaras Dvariškis), Kaunas
3. Gaja-Floretė (Dalius Strazdas, Gotfridas Krujalskis, Rokas Jukna), Kaunas
4. Gaja-Dvikova (Giedrius Kazakevičius, Matas Bartaška, Haroldas Valčiukas), Kaunas
5. Vilniaus sp. m-kla (Jurgis Atroškevičius, Povilas Dikavičius, Ignacio De Lallave, Karolis Šeikus), Vilnius
6. Studentai (Andrius Vasiliauskas, Aušvydas Patašius, Paulius Valatka), Kaunas



Komandinių varžybų moterų rezultatai:

1. Gaja-Dvikova I (Viktė Ažukaitė, Akvilė Katkovaitė, Gabrielė Palevičiūtė), Kaunas
2. Gaja-Floretė I (Adelė Karoblytė, Saulė Igarytė, Paulina Matlauskaitė), Kaunas
3. Gaja-Floretė II (Vilma Juchnevičiūtė, Gabrielė Urbaitė, Solventa Krakauskaitė), Kaunas
4. Vilniaus sp. m-kla (Vilma Rėbždaitė, Rimantė Pacevičiūtė, Loreta Michnovič), Vilnius
5. Gaja-Dvikova II (Elzė Šatkauskaitė, Jurgita Jockutė, Dalia Urbanaitė), Kaunas




LFT December 12, 2013


Comments