Naujienos‎ > ‎

Klubo treneriai startavo Europos veteranų čempionate

Viktoras Salėtis paskelbė 2015-05-18 11:59   [ atnaujinta 2015-07-30 06:22 ]
Į Vilnių iš Kroatijos ką tik sugrįžo klubo treneriai Jurijus Mašalo ir Viktoras Salėtis, kur abudu sėkmingai sudalyvavo Europos veteranų fechtavimo čempionate.

Jurijus Mašalo startavo varžybose nepaisydamas vos prieš savaitę patirtos rankos traumos, kuri jam nesutrukdė pademonstruoti meistriškumo - Jurijus savo amžiaus grupėje (50+) atkrentamosiose varžybose įveikė tris priešininkus ir patekęs į 16-uką užėmė 14-ąją vietą. Viktoras Salėtis (40+) atkrentamosiose varžybose pelnė dvi pergales ir pasiekė 27-ąją vietą.

Europos veteranų čempionatas sulaukė itin gausaus dalyvių skaičiaus. Jurijaus grupėje startavo net 139 sportininkai, o Viktoro - 119. Pačios gausiausios buvo italų, prancūzų, taip pat vokiečių, lenkų, ukrainiečių, rusų delegacijos. Tarp dalyvių - ne vienas pripažintas pasaulio ir Europos čempionas, kurie stebina priešininkus ir žiūrovus puikiu pasirengimu net ir sulaukę garbaus amžiaus.

Jurijaus amžiaus grupėje nugalėtoju tapo italas, finale įveikęs savo tautietį. Prizinės vietos išsidėstė tokia tvarka:

Tuo tarpu jaunesnėje Viktoro amžiaus grupėje auksą iškovojo veteranas iš Vokietijos, finale įveikęs ukrainietį:

"Sakoma, kad fechtuotojams veteranams gyvenimas prasideda tik nuo 40-ies, 50-ies, 60-ies ir vėliau, tačiau stebint energingas varžybas tenka pripažinti, kad tai tiesa", - juokavo Lietuvos atstovai, likę patenkinti savo pasirodymu.

Kroatijos mieste Poreče vykęs Europos veteranų čempionatas buvo jau tryliktasis istorijoje.