Naujienos‎ > ‎

Iškovoti 5 medaliai Baltarusijos čempionate 2019

Gintarinė Špaga paskelbė 2019-04-23 00:54
2019 m. Velykų savaitgalį Lietuvos fechtuotojų delegacija vyko į suaugusiųjų Baltarusijos čempionatą Minske (Baltarusija). Varžybose dalyvavo 5 moterys ir 4 vyrai iš Lietuvos.

Geriausiai sekėsi T. Makarovui, iškovojusiam bronzos medalį. Mūsų klobo sportininkai J. Stalmakov ir P. Markevičius iškovojo 10 ir 15 vt. A. Rynkevič dėl patekimo į 32 pralaimėjo komandos draugui P. Markevičiui ir užėmė 47 vt. Iš viso dalyvavo 69 sportininkai.

Moterų varžybose V. Ažukaitė iškovojo čempionės vardą. P. Bajorūnaitė ir "Gintarinės špagos" atstovė O. Mašalo iškovojo bronzos medalius. L. Grabovskytė pogrupyje pralaimėjusi tik vieną kovą, atkrintamosiose susitiko su O. Mašalo ir pralaimėjusi nepateko tarp 16 geriausiųjų. A. Šimkutei nepavyko įveikti atkrintamųjų barjero. Iš viso dalyvavo 47 fechtuotojos.

Komandinėse varžybose dalyvave vyrai – T. Makarovas, A. Rynkevič, J. Stalmakov ir P. Markevičius 45:19 įveikė Maskvos komandą, 45:43 nugalėjo Minsko-1 komandą, o kovoje dėl bronzos medalių nepaliko šansų Bresto komandai 45:38. Iš viso dalyvavo 15 komandų.