Naujienos‎ > ‎

"Gintarinės špagos" pergalės Lietuvos fechtavimo čempionate

Viktoras Salėtis paskelbė 2015-05-18 05:40   [ atnaujinta 2015-05-18 13:18 ]
Gegužės 9-10 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos suaugusiųjų fechtavimo čempionatas, kuriame dėl geriausiųjų titulo varžėsi stipriausi Lietuvos fechtuotojai.

Asmeninės varžybose iš viso dalyvavo 37 moterys ir 42 vyrai. Moterų čempione tapo Agnė Švelnienė, finale 15:13 įveikusi Pauliną Bajorūnaitę, o bronzos medaliai atiteko „Gintarinės špagos“ kovotojai Rūtai Latinytei (ji pusfinalyje 10:15 nusileido A. Švelnienei) ir penkiakovininkei Laurai Asadauskaitei (ji pusfinalyje 13:15 pralaimėjo P. Bajorūnaitei). Sveikiname Kauno fechtavimo klubo "Dvikova" kovotoją Agnę, kuri čempionate buvo nenugalima!

Tarp 42 vyrų medalius pelnė net trys „Gintarinės špagos“ klubo fechtuotojai ir treneriai. Nugalėtoju tapo penkiakovininkas Justinas Kinderis, finale paskutinę minutę 15:14 įveikęs „Gintarinės špagos“ atstovą Javgenijų Stalmakovą. Abi trečiosios vietos taip pat teko „Gintarinei špagai“ – Jurijui Mašalo (jis pusfinalyje 10:15 nusileido J. Stalmakovui) ir Viktorui Salėčiui (jis pusfinalyje 8:15 nusileido J. Kinderiui). Klubas sveikina Justiną Kinderį, pelniusį auksą.

Antrąją čempionato dieną vyko komandinės varžybos, kur „Gintarinė špaga“ taip pat pelnė apdovanojimų. Tarp aštuonių moterų komandų aukso medalius laimėjo „Kauno Gaja I“, finale 45:37 įveikusi atkakliai kovojusią „Gintarinės špagos I“ ekipą, o bronzos medaliai atiteko „Kauno Gajai II“, kuri kovoje dėl 3 vietos vis dėlto nugalėjo „Gintarinę špagą II“.

Vyrų grupėje varžėsi aštuonios komandos, iš kurių ir šiais metais nepralenkiama buvo „Gintarinė špaga I“, kovoje dėl aukso dideliu skirtumu 45:33 nugalėjusi „Kauno Gajos I“ komandą, o bronza atiteko „Kauno Gajos II“ atstovams, 45:29 įveikusiems „Kauno Gają III“.

Nuotraukos: Aleksander Sudujko zw.lt