Naujienos‎ > ‎

„Gintarinė špaga“ startavo Šiaurės šalių čempionate

Gintarinė Špaga paskelbė 2017-06-06 07:52   [ atnaujinta 2017-06-06 08:08 ]
Pirmąjį vasaros savaitgalį „Gintarinės špagos“ delegacija praleido Šiaurėje – Švedijoje, Malmo mieste vykusiame Šiaurės šalių fechtavimo čempionate, į kurį taip pat vyko kolegos iš Kauno „Dvikovos“ klubo.

Asmeninėse varžybose iš lietuvių geriausiai pasirodė Kauno „Dvikovos“ klubo kovotoja ir trenerė Viktė Ažukaitė, užėmusi 10-ąją vietą. „Gintarinės špagos“ atstovė Rūta Latinytė liko 41-a iš 64 dalyvių.

Aukščiausią rezultatą vyrų asmeninėse varžybose pasiekė Javgenij Stalmakov, kovoje dėl šešioliktuko įveikęs Norvegijoje gyvenantį lietuvį Tomą Krasikovą ir galutinėje įskaitoje likęs 12-as. Kiti du “Gintarinės špagos” kovotojai – Viktoras Salėtis ir pirmą kartą į tarptautinį turnyrą išvykęs Justinas Katkus užėmė atitinkamai 37 ir 113 vietas iš 146 dalyvių. V. Salėtis taip pat dalyvavo veteranų varžybose, kuriose užėmė 12-ą vietą.

Kitą dieną vykusiose komandinėse varžybose Kauno „Dvikovos“ merginos užėmė sidabrinę antrąją vietą – sveikiname jas! Rūta Latinytė prisijungė prie jungtinės Danijos-Norvegijos-Lietuvos komandos, kuri liko 8-oje vietoje. Vyrų komandinėse varžybose „Gintarinė špaga“ iškovojo 12-ą vietą.