Naujienos‎ > ‎

Baltijos šalių jaunimo žaidynėse – Olivijos aukso medalis

Gintarinė Špaga paskelbė 2017-07-15 02:05   [ atnaujinta 2017-07-15 02:10 ]
2017 m. Liepos 7-9 dienomis, Breste (Baltarusija) vyko Baltijos šalių jaunimo žaidynės. Fechtavimo varžybose rungėsi aštuoni Lietuvos atstovai – Olivija Mašalo (GŠ), Karolina Štreimikytė, Leonardas Kalininas, Arnas Salokas, Rokas Jukna ir Povilas Markevičius (GŠ).

Vaikinų grupėje geriausiai sekėsi Leonardui Kalininui, kuris pogrupyje įveikė visus varžovus ir iki pat finalo nepaliko vilčių kitiems sportininkams. Finale nugalėjęs Latvijos fechtuotoją, rezultatu 15-11, Leonardas pasidabino aukso medaliu. Arnas Salokas ir Rokas Jukna tik per žingsnį liko nuo medalių, atitinkamai užėmė 7 ir 8 vietas. Povilas Markevičius atkrintamosiose nusileido Rokui Juknai, rezultatu 14-15 ir į aštuntfinalį nepateko.

Merginų grupėje nenugalima buvo Olivija Mašalo, kuri pogrupyje ir atkrintamosiose varžybose užtikrintai nugalėjo visas priešininkes ir iškovojo aukščiausios prabos medalį. Karolinai Štreimikytei sekėsi prasčiau, dvi pergalės pogrupyje lėmė dvikova atkrintamosiose su pajėgia Vokietijos fechtuotoja. Galutinėje įskaitoje Karolina užėmė 10 vietą.

Olivija Mašalo save taip pat išbandys Pasaulio suaugusiųjų čempionate, į kurį Lietuvos delegacija – Paulina Bajorūnaitė, Viktė Ažukaitė, Rimantė Pacevičiūtė (GŠ), Edgaras Dvariškis, Tomas Makarovas, Tomas Krasikovas ir Javgenij Stalmakov (GŠ) išvyksta jau kitą savaitę.

Visą straipsnį galite rasti čia.