Naujienos‎ > ‎

Arimex fechtavimo taurės varžybose "Gintarinė špaga" iškovojo 4 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos medalius!

Gintarinė Špaga paskelbė 2016-11-29 06:56   [ atnaujinta 2016-11-29 06:58 ]
Šeštadienį (2016.11.26) Vilniuje rekordinis jaunųjų fechtuotojų skaičius rungėsi „Arimex fechtavimo taurės“ varžybose – Lietuvos vaikų ir jaunučių pirmenybėse.

Turnyras organizatorius ir visą fechtavimo bendruomenę nudžiugino dėl kelių priežasčių – šiais metais varžybose kovojo rekordinis dalyvių skaičius – net 114 – iš Lietuvos ir Baltarusijos, bei pirmą kartą, po daugiau nei 20 metų pertraukos, oficialiose varžybose dalyvavo Šiaulių miesto atstovai.

Jaunieji špagininkai rungėsi trijose amžiaus grupėse ir po beveik 10 valandų trukusio kovų maratono išsidalijo medalius bei rėmėjų dovanas.

Jauniausiųjų amžiaus grupėje (iki 11 metų) tarp 21 dalyvės nugalėtoja tapo Karina Prokopovič, sidabru džiaugėsi Liepa Zaronskytė, o bronzos medalius dalijosi Arina Chlebopašnikova ir Beatričė Minderytė. Šios amžiaus grupės berniukų varžybose tarp 22 dalyvių geriausias buvo Vytis Aleksa, antrąją vietą iškovojo Augustas Pupinas, o dvi trečiąsias dalijosi Mindaugas Sipavičius ir Danielius Sosna.

Vidurinėje amžiaus grupėje (iki 13 metų) iš 17 merginų geriausiai pasirodė Lurdė Grabovskytė, sidabras teko baltarusei Aleksandrai Curskajai, pirmoji bronza – pastarosios tėvynainei Jekaterinai Aleksejevai, antroji – Eglei Rauktytei. Vaikinų tarpe iš 24 dalyvių pirmosios dvi vietos teko svečiams iš Baltarusijos – auksu pasipuošė Markas Semanenka, sidabru – Mihailas Pučkovskis, o bronzos medaliais – Aronas Balčiūnas bei Ilja Ivaškovas.

Vyriausiųjų amžiaus grupėje (iki 15 metų) tarp 12 merginų nugalėtoja tapo Patricija Ščetko, antrąją vietą užėmė Ivona Stavickaja, o dvi trečiąsias – Aleksandra Dresvianina ir Liucija Lipavičiūtė. Tarp 18 vaikinų auksą iškovojo Dominykas Činga, sidabrą – Alanas Rynkevičius, o bronzą – Aronas Balčiūnas ir Domantas Ivanauskas.