Naujienos‎ > ‎

2018 m. Lietuvos jaunių fechtavimo čempionatas

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-01-07 15:19   [ atnaujinta 2018-01-07 15:32 ]
Savaitgalį vyko pirmosios varžybos šiais metais – Lietuvos jaunių fechtavimo čempionatas. Fechtuotojai susirungė individualiose ir komandinėse rungtyse, kuriose jaunieji klubo fechtuotojai susižėrė krūvą medalių.
Vaikinų individualiose varžybose finale susitiko du „Gintarinės špagos“ jauniai – laimėtoju tapo Dominykas Činga, o antrą vietą užėmė Ilja Ivaškov. Trečias vietas pasidalino kauniečiai Kajus Marozas ir Titas Puronas.


Merginų individualių varžybų nugalėtoja tapo penkiakovininkė Monika Rėkutė, finale įveikusi „Gintarinės špagos“ kovotoją Patriciją Ščetko. Dar viena „gintarinė“ fechtuotoja Ivona Stavickaja kartu su penkiakovininke Elžbieta Adomaityte pasidalino trečiąją vietą.


Vaikinų komandinėse čempionato varžybose pirmą vietą taip pat iškovojo „Gintarinės špagos“ vaikinai: Dominykas Činga, Ilja Ivaškov, Daniel Sosna ir Alanas Rinkevič. Finale jiems nusileido klubo draugai – „Gintarinės špagos“ antroji vaikinų komanda: Danielius Bondarovas, Demjan Filon, Makar Lozenko ir Tomas Sudzilovskis. Treti liko svečiai iš Kauno.


Komandinėse merginų varžybose pirma vieta atiteko penkiakovininkėms  - „Muškietininkų“ merginų komandai (E. Adomaitytė, M. Gineitytė, M. Rėkutė). „Gintarinės špagos“ merginos (Lurdė Grabovskytė, Ivona Stavickaja, Patricija Ščetko ir Emilė Mikailaitė) užėmė antrą vietą, o viešnios iš Kauno – trečiąją.


Treneriai ir žiūrovai pasveikino nugalėtojus ir dalyvius, nes svarbiausia, kaip sakoma, yra gerai pradėti naujus metus, dėl ko mes ir džiaugiamės. Jaunųjų fechtuotojų dabar laukia aktyvus pavasario sezonas ir tarptautinės varžybos, kuriose linkime sėkmės ir stiprybės.
Varžybų rezultatai
Comments