Naujienos‎ > ‎

2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės

Gintarinė Špaga paskelbė 2017-10-09 03:00   [ atnaujino 2017-10-11 14:07, Viktoras Salėtis ]
Šį savaitgalį visi jauniausi Lietuvos fechtuotojai susirinko Klaipėdoje, kur vyko asmeninės ir komandinės Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių fechtavimo varžybos. Klubas „Gintarinė špaga“ šiose varžybose šį kartą buvo pats stipriausias ir susirinko beveik visus medalius.

Merginų tarpe antrą vieną iškovojo Aušrinė Šimkutė, o dvi trečias pelnė Ivona Stavickaja ir Lurdė Grabovskytė. Tarp vaikinų – nugalėtoju tapo Dominykas Činga, antroje vietoje – Daniel Filipovič, trečioje – Ilja Ivaškov.

Komandinėse varžybose „Gintarinė špaga“ buvo nenugalima ir laimėjo pirmą ir antrą vietą tarp merginų bei pirmą ir antrą vieną tarp vaikinų komandų.

Sveikiname visus dalyvius, prizininkus ir priešininkus – ačiū už puikų renginį ir gerus įspūdžius!