Sekite mus facebook'e:

L.Grabovskytė Suomijoje Espoo Fencing Challenge turnyre iškovojo 5 vietą!

Gintarinė Špaga paskelbė 2020-01-29 03:44

Šį savaitgalį, sausio 25 d. mūsų sportininkai startavo Europos jaunučių fechtavimo taurės etapo varžybose, kurios vyko Espoo m. (Suomija). Džiaugiamės Lurdės Grabovskytės puikiu pasirodymu, iškovota penkta vieta tarp 133 dalyvių!

Kitų sportininkų rezultatai: Karina Prokopovič 68-a, Aušrinė Šimkutė – 84-a, o Anastasija Pylinova – 90-a. Vaikinų varžybose Makaras Lozenko užėmė 112-ą vietą, o Demjanas Filonas – 120-ą tarp 163 dalyvių.
Komandinėse varžybose Lietuvos merginos buvo 14-os.

2020 M. LIETUVOS JAUNIŲ ČEMPIONATAS

Gintarinė Špaga paskelbė 2020-01-19 05:11

Savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos jaunių fechtavimosi čempionatas, kuriame tiek vaikinų, tiek merginų finalinėse kovose susitiko "Gintarinės špagos" auklėtiniai. Tarp merginų pirmąją vietą užėmė Lurdė Grabovskytė, nugalėjusi klubo draugę Aušrinę Šimkutę, o trečioje vietoje liko Karina Prokopovič. Tarp vaikinų pirmoji vieta atiteko Demjan Filon, finale įveikusiam klubo draugą Makar Lozenko. Treneriai džiaugiasi ir didžiuojasi visų prizininkų ir dalyvių pasirodymu - kaip ir kiekvienos varžybos, taip ir šios suteikė naujų vertingų pamokų ir pasiekimų.

EU CADET CIRCUIT - SLOVAKIA - BRATISLAVA

Viktoras Salėtis paskelbė 2020-01-14 02:32

LT pirma komanda - laimėjome prieš Turkija. Dėl 16 pralaimėjome Ukrainos pirmai komandai. Likome 28 iš 43.

Olivija Mašalo – Juozo Subačiaus atminimo taurės finale

Gintarinė Špaga paskelbė 2019-10-29 14:09   [ atnaujino 2019-10-29 14:17, Viktoras Salėtis ]

Šį savaitgalį Lietuvos sporto universitete Kaune vyko VI-asis Juozo Subačiaus atminimo taurės fechtavimo turnyras.

Šių metų nugalėtoja tapo Viktė Ažukaitė, su kuria finale susitiko “Gintarinės špagos” kovotoja Olivija Mašalo. Į aštuntuką taip pat pateko dar trys klubo špagininkės: Lurdė Grabovskytė, Aušrinė Šimkutė ir Liepa Zaronskytė, kuri taip pat gavo apdovanojimą kaip aukščiausią vietą užėmusi jauniausia dalyvė. „Dar yra, kur tobulėti, tačiau rezultatai džiugina ir teikia daug vilčių“, – po varžybų sakė Oliviją treniruojantis Viktoras Salėtis.

Vyrų finalinėje kovoje čempiono titulas atiteko Tomui Makarovui. Tarp aštuonių geriausiųjų pateko du mūsų klubo sportininkai: Povilas Markevičius bei Vaidas Petraitis.

Sveikiname visus dalyvius ir prizininkus už puikias kovas, sąžiningą kovą ir sportui atiduotas jėgas.

Šiaurės šalių jaunių ir jaunimo čempionatas 2019

Gintarinė Špaga paskelbė 2019-10-22 06:56

Šiaurės šalių jaunių ir jaunimo čempionate (Oslo,Norvegija) mūsų klubo jaunos kovotojos A. Pylinova ir L. Zaronskytė iškovojo bronzos medalius! Taip pat bronzą iškovojo Lietuvos merginų U20 komanda, kurią atstovavo "Gintarinės špagos" sportininkės I. Stavickaja ir P. Ščetko! Sveikiname!

Emilija ir Ignas - nauja šeima!

Gintarinė Špaga paskelbė 2019-10-22 06:39

Sveikiname Emiliją ir Igną svarbiausios gyvenimo šventės proga!

Iškovoti medaliai Gardine!

Gintarinė Špaga paskelbė 2019-05-16 00:18   [ atnaujinta 2019-05-16 00:20 ]

Savaitgalį, gegužės 12-13 d. mūsų sportininkai kovojo Gardine (Baltarusija) A.Černuševič atminimui skirtame turnyre. Ant prizininkų pakylos kopė Lurdė Grabovskytė, iškovojusi antrą vietą ir Anastasija Pylinova, iškovojusi trečią vietą.
Komandiniame turnyre merginų komanda iškovojo sidabrą o vaikinų - bronzą!

A.Pylinova ir L.Grabovskytė iškovojo bronzą European U23 and U14 Circuits varžybose

Viktoras Salėtis paskelbė 2019-05-08 04:42

Savaitgalį 2019.05.04-05 d. Kaune įvyko aštuntasis „Gaja – Dvikova Taurė“ fechtavimo turnyras. Varžybose dalyvavo beveik 200 sportinkų iš 15 šalių. Džiaugiamės „Gintarinės špagos“ kovotojų puikiais pasiekimais:
Anastasija Pylinova – bronza U14 kategorijoje, taip pat geriausia varžybų Lietuvos kovotoja
Lurdė Graboskytė – bronza U23 kategorijoje, taip pat geriausia varžybų Lietuvos kovotoja
Daniel Sosna – 8 vieta U14 kategorijoje, taip pat geriausias varžybų Lietuvos kovotojas

Komandinėse varžybose U14 mergaičių grupėje Lietuvos pirma komanda (Prokopovič Karina, Pylinova Anastasija, Narbutaitė Monika, Zaronskytė Liepa) pasipuošė sidabro medaliais.
Sveikiname!

Iškovoti 5 medaliai Baltarusijos čempionate 2019

Gintarinė Špaga paskelbė 2019-04-23 00:54

2019 m. Velykų savaitgalį Lietuvos fechtuotojų delegacija vyko į suaugusiųjų Baltarusijos čempionatą Minske (Baltarusija). Varžybose dalyvavo 5 moterys ir 4 vyrai iš Lietuvos.

Geriausiai sekėsi T. Makarovui, iškovojusiam bronzos medalį. Mūsų klobo sportininkai J. Stalmakov ir P. Markevičius iškovojo 10 ir 15 vt. A. Rynkevič dėl patekimo į 32 pralaimėjo komandos draugui P. Markevičiui ir užėmė 47 vt. Iš viso dalyvavo 69 sportininkai.

Moterų varžybose V. Ažukaitė iškovojo čempionės vardą. P. Bajorūnaitė ir "Gintarinės špagos" atstovė O. Mašalo iškovojo bronzos medalius. L. Grabovskytė pogrupyje pralaimėjusi tik vieną kovą, atkrintamosiose susitiko su O. Mašalo ir pralaimėjusi nepateko tarp 16 geriausiųjų. A. Šimkutei nepavyko įveikti atkrintamųjų barjero. Iš viso dalyvavo 47 fechtuotojos.

Komandinėse varžybose dalyvave vyrai – T. Makarovas, A. Rynkevič, J. Stalmakov ir P. Markevičius 45:19 įveikė Maskvos komandą, 45:43 nugalėjo Minsko-1 komandą, o kovoje dėl bronzos medalių nepaliko šansų Bresto komandai 45:38. Iš viso dalyvavo 15 komandų.

Sveikinam prizininkus ir nugalėtojus!

2019m. jaunimo ir kadetų pasaulio čempionatas Torunėje

Gintarinė Špaga paskelbė 2019-04-17 00:21

2019m. balandžio 12-14 dienomis Torunės mieste (Lenkija) vyko pasaulio jaunimo bei kadetų čempionatas. Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo daug mūsų klubo atstovų. Gerai pasirodė Olivija Mašalo, jaunimo rungtyje iškovojusi 43 vietą tarp 155 dalyvių bei Lurdė Grabovskytė, kadetų rungtyje iškovojusi 37 vietą tarp 118 geriausių pasaulio jaunų kovotojų.