Pasaulio fechtavimo čempionatas Kinijoje

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-08-02 08:46

2018 liepos 17-27 d. Kinijoje, Wuxi mieste vyko pasaulio fechtavimo čempionatas, kuriame dalyvavo mūsų klubo sportininkai ir treneriai: Olivija Mašalo, Javgenij Stalmakov ir Viktoras Salėtis.

Labiausiai visus nudžiugino Olivija, pogrupyje laimėjusi 5 kovas iš 6 ir iš karto pateko į geriausiųjų 64. Galutinėje įskaitoje Olivija Mašalo iškovojo 40 vietą tarp 116 dalyvių, Javgenij Stalmakov iškovojo 129 vietą, Viktoras Salėtis 154 tarp 170 čempionato dalyvių.

Lietuvos jaunučių ir vaikų fechtavimo čempionate „Gintarinė špaga“ iškovojo 12 medalių!

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-06-12 07:46

Savaitgalį Kaune vyko net trijų amžiaus grupių varžybos vienu metu, iš kurių „Gintarinės špagos“ vaikai parsivežė
daugiausia medalių ir daugiausia pirmųjų vietų!

Tarp vyriausių dalyvių – 2003 metų gimimo vaikinų, „Gintarinės špagos“ duetas susitiko finale – pirmą vietą užėmė
Makar Lozenko, o antrąją – jo klubo draugas Ilja Ivashkov. Tos pačios amžiaus grupės mergaitės taip pat
karaliavo finale – pirmąją vietą užėmė Lurdė Grabovskytė, antrąją Aušrinė Šimkutė, o trečia liko Karina
Prokopovič.

2005-ų metų berniukų gretose „Gintarinei špagai“ atiteko abi trečiosios vietos – bronzos medalius gavo Daniel
Sosna ir Tomas Sudzilovskis. Šios amžiaus grupės mergaičių tarpę taip pat trečią vietą užėmė klubo kovotoja
Karina Prokopovič.

Jauniausiųjų amžiaus grupėje – du aukso medaliai! Berniukų gretose čempionu tapo Edgaras Lisovskij, o
mergaičių – Agata Tsarkova, finale įveikusi klubo draugę Ariną Šiaudvytyte. Dar viena klubo kovotoja Sati
Kasperovičiūtė liko trečia.

Puikių šių metų sezono uždarymo rezultatų pasiekė ir kiti klubo vaikai. Džiaugiamės visų vaikų pasiekimais
varžybose ir treniruotėse, dėkojame kovotojams, jų artimiesiems ir treneriams už puikiai praleistus metus ir
pasitinkame vasarą!

„Gaja Dvikova Cup“ ir Europos U14 etapas

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-05-30 07:32   [ atnaujinta 2018-06-03 01:10 ]

Gegužės 26-27 d. Kaune vyko tarptautinis fechtavimo „Gaja Dvikova Cup“ turnyras, kartu su Europos U14 taurės etapu.

Sveikiname mūsų klubo jauną fechtuotoją Lurdę Grabovskytę iškovojusią suaugusių turnyre 5 vietą bendroje įskaitoje bei III vietą U23 kategorijoje! Taip pat džiaugėmės Ilja Ivaškovo iškovota 13 vieta, Liepos Zaronskytės iškovota 12 vieta, Karinos Prokopovič iškovota 13 vieta Europos U14 taurės etape.

Lietuvos fechtavimo čempionatas 2018

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-05-10 00:27

2018 m.  Pirmąjį gegužės savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos fechtavimo suaugusiųjų čempionatas. Varžybos sutraukė geriausius Lietuvos sportininkus ir svečius iš Baltarusijos.

Šeštadienis prasidėjo komandinėmis varžybomis. Merginų grupėje dalyvavo 5 komandos.

Auksas - Gaja-Dvikova 1 (P. Bajorūnaitė, V. Ažukaitė, A. Katkovaitė)
Sidabras -  Gintarinė Špaga 1 (L. Michnovič, R. Pacevičiūtė, I. Stavickaja)
Bronza - Baltarusijos (A. Pilipciuk, M. Pilipciuk, K. Tamaseuskaya) komanda.

Vaikinų komandinėse varžybose dalyvavo 9 komandos.
Auksas - Gaja–Floretė (A. Fitkevičius, L. Minkevičius, A. Salokas)
Sidabras - Gintarinė Špaga 1 (T. Makarovas, P. Markevičius, J. Stalmakov)
Bronza - Gaja–Dvikova 1 (G. Bartaška, M. Bartaška, E. Dvariškis, M. Tamošiūnas).

Sekmadienį startavo asmeninės varžybos. Buvo daug netikėtų pergalių ir pralaimėjimų. Moterų grupėje geriausiai sekėsi E. Serapinaitei, kuri pogrupyje startavusi nelabai sėkmingai 3/6 pergalės, atsitiesė ir iškovojo čempionės vardą. Sidabro medalis atiteko baltarusijos atstovei M. Pilipciuk, bronzos medaliais pasipuošė P. Bajorūnaitė ir A. Pilipciuk. Iš viso dalyvavo 37 sportininkės.

Vaikinų grupėje stipriausias buvo T. Makarovas, kuris laimėjo visas kovas ir iškovojo čempiono taurę. Antrąją vietą ir sidabro medalį iškovojo R. Jukna. Bronzos medaliais pasipuošė V. Petraitis (Gintarinė Špaga) ir E. Dvariškis, iš viso dalyvavo 45 fechtuotojai.

Vilniaus universiteto fechtuotojai studentų čempionate laimėjo pirmos vietos taurę!

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-04-23 04:13

Šeštadienį Kaune vyko Lietuvos universitetų studentų fechtavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir "Gintarinės špagos" kovotojai, besimokantys Vilniaus ir Vilniaus Gedimino technikos universitetuose.

Vyrų varžybose Vilniaus universitetas / Vilnius University sportininkai pelnė net du medalius. Medicinos fakulteto studentas Povilas Markevičius, besitreniruojantis „Gintarinės špagos“ klube, iškovojo antrąją vietą, finale nusileidęs tik olimpiečiui penkiakovininkui Justinui Kinderiui. Filologijos fakulteto studentas Paulius Stasiūnas J. Kinderiui pralaimėjo dėl išėjimo į finalą ir užėmė trečiąją vietą. Medicinos doktorantas Aušvydas Patašius kovoje dėl pusfinalio taip pat pralaimėjo Justinui Kinderiui.

Merginos kovose dėl pusfinalio nusileido Kauno fechtuotojoms ir liko aštuntuke – Medicinos fakulteto studentė Vita Zarembaitė užėmė penktąją, bendroje VU ir LLTI doktorantūros programoje studijuojanti "Gintrainės špagos" fechtuotoja Rūta Latinytė – šeštąją vietą, o kita klubo kovotoja Loreta Michnovič, besimokanti VGTU - septintąją.

Bendroje įskaitoje Vilniaus universiteto studentų komanda surinko daugiausia taškų ir be konkurencijos užėmė pirmąją vietą, parsiveždama į Vilnių Lietuvos universitetų studentų fechtavimosi čempionato taurę.

Dviguba bronza Lenkijoje!

Viktoras Salėtis paskelbė 2018-04-10 12:19   [ atnaujino 2018-04-10 12:28, Gintarinė Špaga ]

2018 m. balandžio 7-8 d. Varšuvoje vykusiame kasmetiniame turnyre „Warszawska Syrenka“ mūsų klubo jaunos sportininkės iškovojo du bronzos medalius: Liepa Zaronskytė (jaunių U13 grupė) ir Karina Prokopovič (jauniu U15 grupė). Taip pat džiaugiamės Lurdės Grabovskytės bei Justino Katkaus pasirodymais. Lurdė savo amžiaus grupėje (U17) iškovojo 8 vietą, o Justinas startavo populiariame mėgėjų turnyre ir užėmė 8 vietą tarp 78 dalyvių.

Pasaulio fechtavimo jaunimo ir jaunių čempionatas

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-04-07 05:19   [ atnaujinta 2018-04-07 05:23 ]

Balandžio 1-3 d. Veronoje (Italija) mūsų klubo sportininkai dalyvavo pasaulio fechtavimo jaunimo ir jaunių čempionate. Geriausiai sekėsi Patricijai Ščetko - kadetų grupėje ji pateko į 64-ką. Kovoje dėl geriausių 32 nusileido JAV atstovei, turnyro vicečempionei. Galutinėje įskaitoje Patricija liko 61-ą iš 125 dalyvių.

Challenge Wratislavia - 2018

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-03-31 02:29   [ atnaujino 2018-03-31 04:15, Viktoras Salėtis ]

Šių metų kovo 23 d. Vroclave (Lenkija) vyko tradicinis fechtavimo turnyras "Challenge Wratislavia", pasižymintis ypač dideliu dalyviu skaičiumi. Džiaugiamės mūsų jaunųjų sportininkų pasirodymais. Geriausieji buvo Daniel Sosna, iškovojęs 15 vietą tarp 203 dalyvių ir Karina Prokopovič, taip pat iškovojusi 15 vietą tarp 151 dalyvio.

LIETUVOS JAUNIMO IKI 23 M. ČEMPIONATAS 2018

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-03-12 07:30

Olivija Mašalo iškovojo sidabrą Lietuvos jaunimo iki 23 m. čempionate ir suaugusiųjų taurės etapo varžybose, kurios vyko šį šeštadienį, kovo 10 d. Kaune. Sveikiname Oliviją!

Europos jaunimo čempionatas 2018

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-03-08 05:16

Europos jaunimo čempionato, vykusio Sočyje, kuriame dalyvavo ir mūsų klubo fechtuotoja Olivija Mašalo, akimirkos...