2018-2019 M. LIETUVOS JAUNIŲ ČEMPIONATAS IR JAUNIMO IKI 20 M. ČEMPIONATAS

Gintarinė Špaga paskelbė 2019-01-08 08:12   [ atnaujinta 2019-01-08 08:15 ]

Sausio 5-6 d. Vilniuje vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo iki 20m. čempionatai. Džiaugiamės Gintarinės špagos sportininkų pasirodymais:

Viktoras Salėtis paskelbė 2018-12-19 03:36

2018-2019 m. Lietuvos jaunių ir jaunimo fechtavimo taurės II etapo varžybose „Gintarinė špaga“ susirinko daugiausia medalių – tikra kalėdinė dovana klubo treneriams ir sirgaliams. Jaunių merginų varžybose mūsų klubas užėmė visą apdovanojimų podiumą – pirmą vietą iškovojo Karina Prokopovič, antrą – Aušrinė Šimkutė, o trečias vietas pasidalino Lurdė Grabovskytė ir Liepa Zaronskytė. Tuo tarpu merginų jaunimo grupėje Lurdė Grabovskytė buvo pirmą, įveikusi Oliviją Mašalo, o trečioje vietoje liko Patricija Ščetko.
Vaikinų jaunių grupėje Makar Lozenko buvo antras, o Jevgenij Šapovalov – trečias. Vaikinų jaunimo grupėje sidabrą klubui pelnė Demjan Filon, o trečią vietą užėmė Dominykas Činga.
Ačiū visiems dalyvavusiems, sveikiname visų klubų prizininkus ir linkime puikių artėjančių švenčių!

Iškovotas auksas Daugpilyje!

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-12-11 08:41

Šį savaitgalį mūsų jauni kovotojai dalyvavo kalėdiniame turnyre Daugpilyje (Latvija). Sveikiname Kariną Prokopovič, iškovojusią aukso medalį!

Lietuvos Taurė 2018

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-12-11 08:28

"Gintarinės špagos" fechtuotojai puikiai pasirodė Lietuvos fechtavimo žiemos čempionate "Lietuvos Taurė 2018". Iškovoti trys medaliai: Emilija Serapinaitė ir Javgenij Stalmakov - sidabro, Povilas Markevičius - bronzos. Sveikiname prizininkus!

Sekmingas pasirodymas kalediniame turnyre Glivicose

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-12-03 08:39   [ atnaujinta 2018-12-03 08:42 ]

Šių metų gruodžio 12 d. mūsų klubo jauni kovotojai dalyvavo kalėdiniame turnyre "Gwiazdka ze szpadą" Glivicose, Lenkijoje. Iškovojome auksą - Karina Prokopovič, sidabrą - Anastasija Pylinova ir bronzą - Demjan Filon. Sveikiname nugalėtojus!

2018 M. LIETUVOS JAUNUČIŲ IR VAIKŲ PIRMENYBĖS „ARIMEX TAURĖ“

Viktoras Salėtis paskelbė 2018-12-03 08:19

Lapkričio 24 d. Vilniuje praūžė  Lietuvos jaunučių ir vaikų varžybos "Arimex taurė". Mūsų klubo jauni kovotojai iškovojo 9 medalius: 7 bronzos, 1 sidabro ir 1 aukso! Sveikiname visus prizininkus ir dalyvius!

Šiaurės Šalių Jaunimo ir Jaunių fechtavimo čempionatas 2018

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-10-23 09:16

2018 m. Spalio 20-21 d. Vilniuje vyko vienas ryškiausių šių metų fechtavimo renginių – Šiaurės Šalių Jaunimo ir Jaunių čempionatas. Varžybos sutraukė beveik pusę tūkstančio fechtuotojų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos ir Baltarusijos. Dvi dienas vykusios varžybos buvo kupinos puikių kovų, azarto ir gerų emocijų...

2018 m. Juozo Subačiaus taurės turnyras

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-10-14 09:35

Vakar vyko Lietuvos taurės etapas - Juozo Subačiaus garbei kasmet rengiamas fechtavimo turnyras. Didžiausią įspūdį paliko gražiai iškovotos "Gintarinės špagos" draugų pergalės. Trečiąją vietą užėmusi Ivona Stavickaja parodė, kaip svarbu fechtuotojams turėti stiprią ranką ir tvirtą charakterį, o Povilas Markevičius visus mus paliko visiškoje euforijoje pirmą kartą suaugusiųjų varžybose išsiveržęs į finalą ir parvežęs Vilniui sidabrą.

Šiose varžybose nutiko tai, ką kartais svarbu atsiminti ne tik fechtuotojams. Tiek Povilas, tiek Ivona prieš pat varžybas treniruotėse tikrai neatrodė pačios geriausios formos. Bet būna dienų, kai tai reikia tiesiog pamiršti. Pamiršti, kad esi galbūt nepakankamai pasiruošęs, kad gal per mažai treniravaisi, kad gal dar neseniai buvai ligoninėje, kad gal kažkas šiaip nesiseka. Yra akimirkų, kai apie visa tai reikia tiesiog negalvoti, susikaupti ir laimėti, kokia asmeninė kova tai bebūtų.

LT jaunimo U20 taurės etapas

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-10-12 06:44   [ atnaujinta 2018-10-12 06:45 ]

Lietuvos jaunimo iki 20m. taurės etapo rezultatai.

Gintarinė Špaga paskelbė 2018-10-12 06:35   [ atnaujinta 2018-10-12 06:46 ]

Šių metų rugsėjo 22 d. dalyvavome Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėse. Džiaugiamės mūsų klubo jaunų kovotojų puikiais rezultatais: